cryptiony_logo_bt_h

W 2022 roku życie codzienne silnie przeplata się z technologią, już nie zdarza nam się wyjść z domu bez smartfona w kieszeni. A jeżeli już mamy telefon przy sobie, to możemy kontrolować finanse swojej firmy. Tak wygląda zarządzanie finansami w XXI wieku. W gąszczu zawiłych przepisów prawno-podatkowych zdalna księgowość, ze stałym dostępem do danych finansowych oraz sprawnym kontaktem z kompetentnym zespołem księgowych, jest intratnym wyjściem dla strategii firmy.

W gospodarczym świecie finansów warto zwrócić się do firmy Altera, która pomaga przedsiębiorcom MŚP dopełnić obowiązków księgowo-podatkowych. Działania firmy obejmują także doradztwo prawne, windykację, faktoring, wsparcie wirtualnej asystentki, bramki płatnicze oraz usługi chmurowe.

Szara eminencja biznesu, czyli księgowy, który wie, jak Cię rozliczyć

Za każdym przedsiębiorcą stoi księgowy, który skrupulatnie rozlicza działania zawodowe tego pierwszego. Jest to symbioza nie do podważenia, ponieważ ich relacja działa na zasadzie sprzężenia zwrotnego. Działania biznesowe generują ruch w dziale księgowym, im więcej działań biznesowych, tym więcej danych trafia do księgowości, a im szybciej dane te są przetwarzane, tym sprawniej działa firma. Jest to zamknięte koło, gdzie jeden sektor napędza drugi.

 

Każdy dobry pomysł biznesowy, który pojawi się w głowie przedsiębiorcy, na pewnym etapie trafia do księgowego. Często zanim zdecydujemy się wdrożyć innowację w firmie, najpierw konsultujemy to z księgowym, który wie, jak najlepiej temat ugryźć. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej firmy, która opiekuje się rachunkami Twojego biznesu.

Jak działa Altera i dlaczego jest to skuteczne?

Altera połączył nowoczesną technologię z efektywnym wykorzystywaniem umiejętności miękkich kapitału ludzkiego. Programiści, stojący za projektem, zadbali o to, aby wdrożona technologia holistycznie odpowiadała na potrzeby związane z finansową stroną zarządzania biznesem. Zespół dba o klienta i przeprowadza go przez niuanse usług finansowych i około finansowych. Z myślą o biznesie stworzyli aplikację, która umożliwia m.in. wystawianie faktur, wymianę dokumentów, archiwizowanie plików, prognozowanie finansów i kontrolę płatności.

Aplikacja jest już dostępna na:

  • Google Play
  • App Store
  • Komputerze

Altera zajmuję się także rejestracją nowych spółek, zgłoszeniem ich do KRS i urzędów (reprezentacja przed ZUS i US). Nie musisz mieć gotowych odpowiedzi dotyczących Twojego biznesu, księgowi z Altera pomogą Ci dobrać optymalny model biznesowy dla Twojej działalności, a w razie nieprzewidzianych zmian w przyszłości pomogą również z przekształceniem spółki. Zaczynając współpracę z Altera, zyskasz wsparcie w prowadzeniu swojej firmy i pewność, że Twoja działalność ma stabilną sytuację prawno-podatkową.