Partnerstwo z Kanga Exchange

Kanga exchange

O Kanga Exchange

Kanga Exchange to największa giełda kryptowalut w Europie Środkowej z ponad 250 kantorami stacjonarnymi. Kanga Exchange to giełda krypto-krypto, która oferuje również zakup stablecoina OmegaPLN za złotówki.

Kanga Exchange, uruchomiona 13.09.2018, jest platformą dedykowaną dla wszystkich uczestników rynku ICO, czyli inwestorów, twórców, brokerów itp. Sercem projektu jest giełda kryptowalut i tokenów. Celem założycieli jest stworzenie strony, która umożliwia nie tylko handel aktywami kryptograficznymi i udostępnia narzędzia do tworzenia tokenów, ale także mechanizmy przetwarzania transakcji dla klientów projektu ICO (środki płatności inne niż token ICO, np. BTC, USD, EUR itp.). i wiele innych funkcji). Kanga to giełda krypto/krypto (zarejestrowana na Seszelach) z bramkami FIAT (polska firma) za pośrednictwem stablecoinów (aprobata KNF) oraz integracja z Mosaico w celu tokenizacji STO.

Stablecoiny na Kanga Exchange

Kanga Exchange nie przechowuje walut fiducjarnych. Pieniądze fiducjarne obsługiwane są w wymianie Kanga za pomocą stablecoinów, czyli tokenów o kursie zbliżonym do 1:1 do odpowiedniej waluty. Przykładem powszechnie używanego stablecoina w Kanga jest PLN° (nazywany złotym Omega).

Wpłacając polskie złote na giełdę Kanga, użytkownicy zasadniczo kupują OmegaPLN, a decydując się na ich wypłatę w rzeczywistości sprzedają je w zamian za polskie złote.

Oprócz wspomnianego powyżej omega złotego, inne stablecoiny używane na giełdzie Kanga Exchange to EUR° (omega euro) i USD° (omega dolar).

Partnerstwo Cryptiony z Kanga Exchange

Użytkownicy Kanga Exchange, którzy zarejestrują się z linka https://cryptiony.com?ref=kanga otrzymają 20% zniżki na zakup pierwszego planu użytkownika.

Cryptiony oferuje integrację przez API z Kanga Exchange, dzięki temu użytkownicy mogą nie bieżąco śledzić swoje zobowiązania podatkowe.

20% zniżki dla użytkowników Kanga Exchange

Aby skorzystać ze zniżki należy założyć konto wchodząc z linka https://cryptiony.com?ref=kanga. Zniżka zostanie automatycznie naliczona.