cryptiony_logo_bt_h

W dniach 25-26 marca 2022 r. mieliśmy okazje pojawić się na Invest Cuffs 2022 w Krakowie, które odbyło się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Cryptiony miało tam swoje stoisko na Strefie Startup’owej.


Stoisko Cryptiony na Invest Cuffs

W trakcie imprezy mieliśmy też okazję przedstawić nasz projekt w trakcie pitchowania.


Prezentacja projektu Cryptiony na Invest Cuffs 2022

Po dniu pełnym wrażeń, licznych rozmowach przy stoisku Cryptiony, rozmowach w kuluarach, wieczorem udaliśmy się na Galę rozdania nagród Invest Cuffs. Cryptiony było nominowane w kategorii Startup Roku 2021. W trakcie wieczornej gali ogłoszono zwycięzców w 21 kategoriach. Cryptiony wygrało w swojej kategorii zdobywając tytuł i statuetkę: Startup Roku 2021. Nagrodę wręczył CEO Cobin Angels – Robert Ługowski. Niezwykle cieszy nas to zwycięstwo i mocno motywuje do dalszej pracy.


Pamiątkowe zdjęcie po odebraniu nagrody Startup Roku 2021. Od lewej: Hanna Milczarek (CMO), Bartosz Milczarek (CEO), Krzysztof Dworakowski (CTO).


Gala rozdania nagród Invest Cuffs 2022

Jak podaje organizator „Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie”. W trakcie dwóch dni konferencji na wydarzeniu pojawiło się ponad 5000 uczestników, ponad 70 wystawców oraz ponad 100 prelegentów przedstawiających wykłady, prowadzących wywiady i debaty. Cieszymy, że mogliśmy tam być, zbić piątki z osobami z branży, jak i użytkownikami naszej aplikacji.