Cryptiony na Invest Cuffs 2022

Cryptiony na Invest Cuffs 2022

Cryptiony na Invest Cuffs 2022

Autor Cryptiony Kategoria Z życia Cryptiony

W dniach 25-26 marca 2022 r. mieliśmy okazje pojawić się na Invest Cuffs 2022 w Krakowie, które odbyło się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Cryptiony miało tam swoje stoisko na Strefie Startup'owej.

Stoisko Cryptiony na Invest Cuffs
Stoisko Cryptiony na Invest Cuffs

W trakcie imprezy mieliśmy też okazję przedstawić nasz projekt w trakcie pitchowania.

Prezentacja projektu Cryptiony na Invest Cuffs 2022
Prezentacja projektu Cryptiony na Invest Cuffs 2022

Po dniu pełnym wrażeń, licznych rozmowach przy stoisku Cryptiony, rozmowach w kuluarach, wieczorem udaliśmy się na Galę rozdania nagród Invest Cuffs. Cryptiony było nominowane w kategorii Startup Roku 2021. W trakcie wieczornej gali ogłoszono zwycięzców w 21 kategoriach. Cryptiony wygrało w swojej kategorii zdobywając tytuł i statuetkę: Startup Roku 2021. Nagrodę wręczył CEO Cobin Angels - Robert Ługowski. Niezwykle cieszy nas to zwycięstwo i mocno motywuje do dalszej pracy.

Pamiątkowe zdjęcie po odebraniu nagrody Startup Roku 2021
Pamiątkowe zdjęcie po odebraniu nagrody Startup Roku 2021. Od lewej: Hanna Milczarek (CMO), Bartosz Milczarek (CEO), Krzysztof Dworakowski (CTO).
Gala rozdania nagród Invest Cuffs 2022
Gala rozdania nagród Invest Cuffs 2022

Jak podaje organizator "Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego - akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie". W trakcie dwóch dni konferencji na wydarzeniu pojawiło się ponad 5000 uczestników, ponad 70 wystawców oraz ponad 100 prelegentów przedstawiających wykłady, prowadzących wywiady i debaty. Cieszymy, że mogliśmy tam być, zbić piątki z osobami z branży, jak i użytkownikami naszej aplikacji.