cryptiony_logo_bt_h

W dniu 17 lutego mieliśmy okazje pojawić się na CryptoVerse Expo Warsaw 2022. Mieliśmy tam swoje stoisko dzięki uprzejmości KryptoEkipy , która była współorganizatorem tego wydarzenia. KryptoEkipa jest też naszym partnerem medialnym. Współpracujemy ze sobą już drugi rok, dlatego cieszymy się, że mogliśmy się wreszcie poznać osobiście.

Do naszego stanowiska na CryptoVerse Expo Warsaw 2022 podchodziło wiele zainteresowanych osób. Widzimy, że temat podatków jest ważny, ale wciąż wymaga dalszej edukacji wśród użytkowników kryptowalut. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że pojawiło się sporo pytań odnośnie podatku od krypto, jak również wiele pytań dotyczących naszej aplikacji. Dziękujemy na wiele pozytywnych słów na temat naszego projektu.


fot. KryptoEkipa / Patryk Osendowski

W trakcie konferencji przygotowaliśmy konkurs, gdzie do wygrania były portfele sprzętowe Legder Nano S, oraz kody promocyjne na plany użytkownika w aplikacji Cryptiony. Gratulujemy szczęśliwym zwycięzcom!

To był niezwykle intensywny dzień. Mieliśmy również okazję porozmawiać z wieloma przedstawicielami projektów ze świata krypto. Niestety nie starczyło czasu, żeby porozmawiać ze wszystkimi, ale na pewno będzie okazja, żeby nadrobić. Imprezę była niezwykle ciekawa, udana i bardzo dobrze zorganizowana. KrypoEkipa, Kanga Exchange, cryps.pl, Coinspector, BeInCrypto, Comparic, The Legends of Elysium, Eco Way, Zetly, Tubbly, inBillo, Candao, Data Lake, ccfound, Spacely, Unlimited – do zobaczenia na następnym wydarzeniu!