cryptiony_logo_bt_h

Konferencja CryptoSphere we Wrocławiu to dobry sposób na zgłębienie tematu kryptowalut oraz poznanie wielu ciekawych ludzi, zarówno słuchaczy, jak i prelegentów.

Konferencja CryptoSphere we Wrocławiu – opis wydarzenia

Waluty wirtualne to temat, który już od kilkunastu lat budzi zainteresowanie inwestorów z całego świata. Jest to rynek silnie zdecentralizowany, co nie przeszkadza jednak w integracji miłośników kryptowalut. Dobrym przykładem jest tu Konferencja CryptoSphere, która odbyła się w dniu 4 lutego 2023 roku w znanym wrocławskim hotelu Hotel IBIS Wrocław Centrum (Plac Konstytucji 3 Maja 3).

CryptoSphere – kto wziął udział?

Siłą tego typu wydarzeń są ludzie – nie inaczej było w tym przypadku. Uczestników konferencji CryptoSphere, która na początku lutego odbyła się we Wrocławiu, byli zarówno słuchacze, jak i lektorzy.

Słuchacze

Wśród słuchaczy znalazło się kilkuset miłośników nowoczesnych finansów, w tym m.in. osób, które podejmują inwestycje na rynku kryptowalut. Oprócz tego można było spotkać YouTuberów, którzy na swoich kanałach poruszają tematy związane z finansami osobistymi oraz inwestowaniem, a także przedstawicieli startupów i innych interesujących projektów biznesowych.

Tym samym udział w konferencji mógł okazać się dla niektórych dobrym sposobem na networking i nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Lektorzy

Tak duże wydarzenie nie mogłoby się zakończyć sukcesem, gdyby nie wystąpienia praktyków. Wśród występujących znaleźli się między innymi:

  • Cryptiony (wystąpienie: Kryptopodatki – jak się rozliczyć za 2022? Jak to będzie wyglądało w przyszłości?),
  • Kamil Dudkowski (wystąpienie: BHP początkującego Inwestora),
  • Rafał Kiełbus (wystąpienie: Bitcoin jako pieniądz – czy 21 milionów wystarczy?),
  • Wojciech Litwin (wystąpienie: Projekty w bessie – kluczowe aspekty dla twórców i inwestorów),
  • Katarzyna Goldmann (wystąpienie: Marketing w crypto: jak działa w bessie? Nastroje vs FOMO),
  • Dorian Szafrański (wystąpienie: Proof of Space and Time – nowy trend przyszłości?),
  • Marcin Dudek & Marcin Nowak (wystąpienie: Ewolucja gamingu w WEB3).

Jak widać, zakres tematyczny konferencji był niezwykle szeroki. Dzięki temu miłośnicy kryptowalut mogli spojrzeć na temat kryptowalut z różnych stron, tzn. pod kątem podatków, przepisów prawnych oraz nowoczesnych technologii.