cryptiony_logo_bt_h

BUSBONUS - program lojalnościowy MPK Lublin

Współpraca z MPK Lublin.

BusBonus - program lojalnoścowy MPK Lublin

BusBonus – to program lojalnościowy, który daje zniżki i realne oszczędności. Realizowany jest przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie od 5 lutego 2013 r. Program nagradza stałych pasażerów komunikacji miejskiej.

Chcemy w ten sposób nagradzać stałych pasażerów, którzy z lubelskiej komunikacji korzystają codziennie. To nagroda za ich lojalność, ale celem programu jest nie tylko docenienie dotychczasowych pasażerów. Chcemy zaprosić do miejskiej komunikacji również osoby, które do tej pory nie korzystały z transportu miejskiego lub korzystały w sposób sporadyczny.

BusBonus kierowany jest do posiadaczy długoterminowych biletów okresowych komunikacji miejskiej, minimum 30-dniowych oraz Lubelskiej Karty Miejskiej.

Współpraca Cryptiony z MPK Lublin

Spółka Cryptiony R&D sp. z o. o. podpisała umowę z MPK Lublin i dołączyła do programu lojalnościowego BusBonus organizowanego przez MPK Lublin. Dzięki temu posiadacze ważnego Biletu Okresowego zakodowanego na Karcie Biletu Elektronicznego lub posiadacze Lubelskiej Karty Miejskiej mogą skorzystać ze zniżki na aplikację Cryptiony.

10% zniżki

Posiadacze ważnego Biletu Okresowego zakodowanego na Karcie Biletu Elektronicznego lub posiadacze Lubelskiej Karty Miejskiej mogą skorzystać z kodu promocyjnego: PITLUBLIN, aby uzyskać 10% zniżki na dowolny plan użytkownika w aplikacji Cryptiony.

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z aplikacji Cryptiony do rozliczania podatku od kryptowalut.

Szczegółowe informacje o programie, znajdziesz na stronie BusBonus.