cryptiony_logo_bt_h

Moje Miasto Gdynia Karta Mieszkańca

Współpraca z Urzędem Miasta Gdyni.

Moje Miasto Gdynia Karta Mieszkańca

Karta Mieszkańca funkcjonuje w Gdyni od września 2018 r. w ramach programu Moje Miasto Gdynia. Została stworzona, aby ułatwić mieszkańcom dostęp do bogatej oferty miejskich atrakcji oraz usług. Teraz poprzez Konto Mieszkańca posiadacze Karty Mieszkańca mogą zarezerwować wizytę w Urzędzie Miasta, np. w celu rejestracji pojazdu czy załatwienia sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Gdynia to nowoczesne miasto, w którym nowe technologie są rozwijane wokół potrzeb ludzi. Jedną z takich odpowiedzi na oczekiwania gdynian jest Karta Mieszkańca. To ułatwiony dostęp do atrakcji kulturalnych i sportowych w Gdyni, eBilet w komunikacji miejskiej, szybka i prosta rezerwacja wizyt w Urzędzie Miasta czy programy dla rodzin i seniorów. Karta Mieszkańca nieustannie poszerza swoje możliwości. Teraz skorzystają na tym użytkownicy Karty Rodzinnej Plus. Wszystkie uprawnienia gdyńskich rodzin z co najmniej trojgiem dzieci zostaną zintegrowane na jednej Karcie Mieszkańca.

– mówi wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia Bartosz Bartoszewicz.

Współpraca Cryptiony z Urzędem Miasta Gdyni

Spółka Cryptiony R&D sp. z o. o. podpisała porozumienie z Urzędem Miasta Gdyni i dołączyła do partnerów programu „Gdynia Moje Miasto” – karta mieszkańca. Dzięki temu posiadacze gdyńskiej karty mieszkańca mogą skorzystać ze zniżki na aplikację Cryptiony.

10% zniżki dla posiadaczy gdyńskiej karty mieszkańca

Posiadacze karty mieszkańca „Gdynia Moje Miasto” mogą skorzystać z kodu promocyjnego: PITGDYNIA, aby uzyskać 10% zniżki na dowolny plan użytkownika w aplikacji Cryptiony.

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z aplikacji Cryptiony do rozliczania podatku od kryptowalut.

Szczegółowe informacje o programie, znajdziesz na stronie Gdynia Moje Miasto – karta mieszkańca.